KOUPIT VSTUPENKU

Welcome 1
NÁŠ

PROGRAM

Večerem Vás provede moderátorka
Mahulena Bočanová

vystoupí
Jiří Korn
Monika Absolonová + orchestr
Bohuš Matuš + orchestr
Kamil Střihavka
La Gioia
Karolína Berková + scénický tanec
Martin Maxa
Covertrio+
DJ Martin Hrdinka
White Strings

více

Welcome 2
TÁBORSKÝ REPREZENTAČNÍ PLES

Noblesa a elegance, šarm a kouzlo večera...

PODROBNÉ

INFORMACE

Hotel Palcát Vám přináší jedinečnou příležitost, stát se součástí slavnostního večera, k příležitosti 600. výročí založení města Tábora. Prostory hotelu Palcát budou slavnostně nazdobeny a o výjimečnou atmosféru se postará plejáda známých umělců. Celým večerem Vás bude provázet moderátorka Mahulena Bočanová a 18 členný Orchestr Karla Vlacha se svými sólisty, které v průběhu večera doplní Monika Absolonová a Bohuš Matuš. Spolu s nimi se na pódiu objeví další hvězdy galavečera jako je Jiří Korn, trio La Gioia, které je spojením operní a populární hudby, Kamil Střihavka. Za doprovodu operní pěvkyně Karolíny Berkové vystoupí sólisté Baletu Národního divadla.

O dobrou zábavu v Clubu BarBar se postará DJ Martin Hrdinka, v restauraci Illusion Martin Maxa a v Music baru Havana táborská formace Covertrio+.
Řízenou degustací vín Vás provede sommeliér v prostorách Lobby baru.
Na hlavním sále, k výjimečné atmosféře, přispěje i slavnostní výzdoba, včetně kulatých stolů, květinové výzdoby a osobního číšníka, který se o Vaši spokojenost bude starat během celého večera.

Věříme, že všechny hosty potěší pestrá hudební nabídka a také možnost vybrat si hudební žánr odpovídající Vaší náladě. Neopakovatelná atmosféra se bude linout z pěti sálů hotelu Palcát. Hotel Palcát se stane místem setkání…

Táborský reprezentační ples

příležitost k nevšedním zážitkům

OCHUTNEJTE

BOHATÝ RAUT

Pro hosty, kteří si zakoupí „rautenku“ bude v prvním patře připraven bohatý raut s výběrem teplé i studené kuchyně, vína a nealkoholických nápojů.

OBJEDNAT

Team 1
Team 2
HOTEL PALCÁT

UBYTOVÁNÍ

VSTUPENKY

REZERVACE

E-MAILEM/TELEFONICKY

VYPLNĚNÍM FORMULÁŘE PŘIJMEME VAŠI OBJEDNÁVKU A POTÉ VÁS BUDEME KONTAKTOVAT S PODROBNOSTMI A POKYNY K PLATBĚ. VSTUPENKY SI MŮŽETE REZERVOVAT I NA TELEFONNÍM ČÍSLE (+420) 774 706 495. VYZVEDNOUT VSTUPENKY JE MOŽNÉ POUZE OSOBNĚ, NA RECEPCI HOTELU PALCÁT.

OSOBNĚ

NA RECEPCI HOTELU PALCÁT VÁM PODAJÍ UCELENÉ INFORMACE O VSTUPENKÁCH, POPŘÍPADĚ SI JE MŮŽETE ROVNOU ZAKOUPIT.

Leave this empty:

V případě, že chcete nakombinovat více druhů vstupného, napiště nám prosím tento požadavek do doplňujících informací, abychom mohli další druhy vstupného přidat do rezervace.